FOR ARCH otevře evropské stavební trhy českým firmám

18.03.2015 10:57

Stavební veletrh FOR ARCH mění rozměr výstav pořádaných v Česku. Kromě výstavních ploch, kterými mohou firmy oslovit především konečného zákazníka, připravili organizátoři takové akce, které umožní stavebním firmám a dodavatelům materiálů rozšířit své podnikání nejen v Česku, ale i v zahraničí. Matchmaking business meetings (MBM) a již třetí ročník Matchmaking FOR ARCH propojí díky organizovaným schůzkám přihlášené zájemce s českými či zahraničními vystavovateli. Největší stavební veletrh v Česku, který se uskuteční 15.–19. září, nabízí podporu českým exportérům zcela zdarma.

 

Zajímavé obchodní partnery, dodavatele či distributory budou mezi českými firmami hledat zástupci německých, polských, italských, španělských a dalších zahraničních stavebních podniků. Ti přijedou na letošní stavební veletrh FOR ARCH, aby se v rámci Matchmaking FOR ARCH již potřetí v řadě sešli se zájemci o expanzi na zahraniční trhy.

 

Dvacetiminutová setkání s potencionálními obchodními partnery se uskuteční 16. září mezi 10–13 hodinou v Kongresovém sále ve vstupní hale II. areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Akreditace i následná realizace setkání je zcela bezplatná.

 

Do obchodních jednání se mohou zapojit všechny firmy, které se na webových stránkách veletrhu FOR ARCH WWW.FORARCH.CZ/MBM akreditují prostřednictvím jednoduchého kontaktního formuláře.