Marmomacc a Abitare Il Tempo 2015: inovace tradičního pojetí interiéru

09.07.2015 10:43

Letos se opět spojí dva nejnavštěvovanější italské veletrhy Marmomacc a Abitare Il Tempo. Konají se od 30. září do 3. října 2015 ve Veroně. Marmomacc je prestižní přehlídkou přírodního kamene, jeho opracování a designu, Abitare Il Tempo se zaměřuje na interiérový design, bytové doplňky a nábytek.

Jako každý rok nabídne Marmomacc jedinečnou příležitost představit profesionálům v oboru stavebnictví a kamenictví, architektům a designerům mramor v celé škále možností jeho zpracování

 

V roce 2014 veletrhy navštívilo okolo 65 000 návštěvníků ze 145 zemí, což je o 25% více než v předchozím roce.

 

Obě akce se skvěle doplňují. Přírodní kámen, nábytek a design reprezentují to nejlepší z Itálie: přírodní krásu, originalitu a eleganci.   

 

Pro obě události bude k dispozici jedna výstavní hala a doprovodí je široký program konferencí, workshopů, výstav a instalací. Letošní Marmomacc se opírá o čtyři hlavní pilíře: architektonické a designové události, ocenění a soutěže, výstavy a fórum a učení a trénink. Tréninkové akce, jako jsou technické semináře, programy pro architekty, se konají pod záštitou Marmomacc Stone Academy. Odborná porota složená z odborníků v dané oblasti udělí prestižní ceny International Award Architecture in Stone a Best Communicator Award. Stejně tak je možné navštívit řadu meetingů a seminářů, zaměřených na interiérový design a inovativní, experimentátorský přístup k interiérovému designu.

Více na www.marmomacc.com a www.abitareiltempo.it