Nový povrch Decopaint krášlí vrata zevnitř i zvenčí

18.12.2014 11:02

Společnost Hörmann, přední dodavatel garážových a dveřních systémů a pohonů, rozšířil sortiment o nové druhy a typy povrchových dekorů pro vrata a dveře. Například oblíbené fóliové povrchy Decograin, jež svou strukturou a barevností věrně napodobují dřevo, byly doplněny o dekory Winchester Oak a Titan Metallic CH 703. Společnost zavedla i nový povrch Decopaint, jenž zdobí vrata zevnitř i zvenčí.
Fóliové povrchy Decograin, jež odolají ultrafialovému záření a zaručují tak stabilitu barev, byly rozšířeny o nové odstíny, které doplňují stávající dekory Zlatý dub, Tmavý dub - ořech, Tmavý dub - rustical a Rosewood.

Povrch Decopaint pro vrata RollMatic

Odstíny Zlatý dub a Rosewood jsou nyní v nabídce i ve zbrusu novém povrchu zvaném Decopaint, který je určený pro rolovací vrata RollMatic. Nový povrch Decopaint lze pořídit levněji než dekory Decograin a jde o odolný lakovaný povrch zvenku i zevnitř vrat. Populární vzhled dřeva je tak na vratech z obou stran a vyniká stálostí barev.

Elegantní matná černá majitele potěší

Kromě nových povrchů vrat uvedla společnost Hörmann na trh i nový typ povrchů ovladačů Bisecur, které zajišťují bezpečný rádiový přenos informace mezi ním a pohonem vrat či bran. Nová elegantní matná černá barva zaujme každého, kdo preferuje ležérnost a jednoduchost. V sortimentu ovladačů BiSecur je i klasická černá lesklá a atraktivní kovový či karbonový vzhled, který příjemně ladí s chromovanou horní a spodní částí ovladače. Čtyři dřevodekory umožní sjednotit ovladač s interiérem vozu a lesklé barvy zelená, lila, žlutá, červená či oranžová potěší všechny milovníky zářivých barev.