Oblékni nový Mercedes-Benz GLA

17.03.2014 11:32


Společnost Mercedes-Benz spouští s uvedením nové třídy GLA na český trh soutěž pro všechny grafiky, módní návrháře, příznivce módy i grafického designu. Předmětem soutěže je návrh originálního grafického designu pro toto nové kompaktní SUV, které bude ve vítězném provedení jezdit od června do září 2014 jako vůz Mercedes-Benz Fashion Police ve vybraných městech České republiky. Jeho posádka bude vyhledávat módně oblečené lidi, pořizovat jejich fotografie a realizovat další aktivity související s projektem Mercedes-Benz Fashion Weekend.

Autor vítězného grafického návrhu získá odměnu 10 000 korun a zapůjčení vozu GLA na 9 dnů. Kromě hlavní kategorie o nejoriginálnější grafický návrh pro Mercedes-Benz GLA probíhá paralelně také soutěž pro děti o nejhezčí kreslený obrázek GLA. Také vítěz této kategorie, resp. jeho rodiče, se může těšit na zapůjčení rodinného vozu třídy B na 7 dnů.

Soutěž i samotné hlasování pro jednotlivé návrhy probíhá na microsite www.obleknigla.cz. Kreativní koncept soutěže připravila agentura MARK/BBDO, komunikaci projektu na sociálních sítích a PR zajišťuje MediaTrust Communications.