RONN se mění na MEA Water Management s.r.o.

09.01.2017 09:33

Dovršení spojení společností RONN a MEA

S ukončením roku 2016 se uzavřel i administrativní proces postupné integrace společností RONN Water Management s.r.o. a skupiny MEA AG. 

Po dvaceti letech úspěšného působení značky RONN v oblasti odvodňovacích systémů v ČR i SR došlo v roce 2013 k fúzi do nadnárodní skupiny MEA AG. Spojením firem MEA a RONN vznikl silný a stabilní subjekt, který nyní bude pokračovat pod jednot-ným názvem MEA Water Management s.r.o., stejně jako všechny ostatní společnosti této skupiny po celém světě. Ekonomické, obchodní i kontaktní údaje zůstávají nezměněny.

MEA Water Management s.r.o. je dodavatelem profesionálních liniových odvodňova-cích a konstrukčních systémů, nerezového odvodnění, žlabů a vpustí, odlučovačů ropných látek a tuků s návazností na vsakovací systémy. Pod značkou RONN dodává na český a slovenský trh kompozitní rošty a kompozitní konstrukce. MEA Water Ma-nagement s.r.o. provozuje v ČR pobočky v Praze, Plzni, Karlových Varech, Brně, Turnově a v Českých Budějovicích, na Slovensku u Trenčína.