Úsporné bydlení táhne, veletrh FOR PASIV navštívilo přes 17 tisíc lidí

03.02.2015 09:20

Ve dnech 22. - 24. ledna 2015 proběhl veletrh nízkoenergetického stavění FOR PASIV. Přehlídka novinek v tomto oboru přilákala do PVA EXPO PRAHA téměř 17 700 návštěvníků. Největší zájem veřejnosti byl o služby odborníků v Poradenském centru veletrhu a také o přednášky a diskuze s majiteli již stojících pasivních domů. Příští ročník veletrhu FOR PASIV se uskuteční v termínu 21. - 23. 1. 2016.

 

Třetí ročník veletrhu FOR PASIV nabídl expozice 55 vystavovatelů na ploše 912 m2. "Sledujeme, že roste zájem veřejnosti o energeticky úsporné rekonstrukce a stavby. Důvodem jsou nejen vypisované státní dotační programy, ale také stále lepší dostupnost informací pro zájemce. K tomu přispívá i náš veletrh s účastí předních výrobců a nezávislých odborníků," říká Martin František Přívětivý, ředitel obchodního týmu FOR PASIV.

Největší zájem z akcí doprovodného programu byl o služby odborníků v Poradenském centru veletrhu.  Specialisti zde zdarma odpovídali na dotazy ohledně plánování, stavby a možnosti financování nízkoenergetického bydlení. Vysokou návštěvnost zaznamenala také třídenní konference "Stavíme rodinný pasivní dům". Souběžně s veletrhem FOR PASIV proběhly také veletrhy Střechy Praha a Solar Praha.