Vaky od HPI-CZ pojmou stavební odpad,lepší organizace staveniště urychlí práce

23.04.2015 09:23

Nepořádek na staveništi, jako jsou zbytky obalů od stavebních materiálů nebo suť, vytváří chaos, zpomaluje postup prací a prodražuje stavbu. Použití velkoobjemových vaků pro stavební odpad nevyžaduje, na rozdíl od objednání kontejneru, žádné povolení k záboru komunikace či chodníku. Vaky stačí objednat u HPI-CZ, jednoho z největších dodavatelů stavebního příslušenství u nás, a po naplnění dle potřeby ze stavby kdykoliv odvézt. Navíc je lze používat opakovaně, takže náklady s jejich využíváním jsou minimální. V nabídce najdou zákazníci hned několik typů vaků lišících se objemem, použitým materiálem, typem závěsu, nosností či tvarovými variantami. Základní variantu o objemu 1 m3 dodává HPI-CZ až na stavbu zpravidla do druhého dne od objednání. Vaky s nosností 500 – 2000 kg lze kromě stavebnictví využívat například i v zemědělství pro uskladnění plodin, osiv a krmných směsí, ale i v dalších oborech. Vaky jsou certifikovány v nezávislé akreditované zkušebně. Více na www.hpi.cz.

Velkoobjemové vaky jsou vyrobené z polypropylenových materiálů s LDPE (nízkohustotní polyetylen) nebo HDPE vložkou (vysokohustotní polyetylen). Mají dle typu jednobodové, dvoubodové nebo čtyřbodové zavěšení. Hmotnost náplně se může pohybovat dle varianty vaku od 500 kg až do 2000 kg. V režném provedení vak proprašuje, v kašírovaném provedení naopak neproprašuje. V základní nabídce společnosti HPI-CZ je varianta s rozměry 90x90x130 cm s plochým dnem a tzv. zástěrou, která překryje horní část vaku. Tato varianta pojme až 1 m3 stavebního nepořádku.

Další varianty dodává HPI-CZ na objednávku. Dle svých potřeb si zákazník může upravit rozměry, tvar (různé provedení násypek o průměru 25 cm až 61 cm), potisk, řešení zatěsnění švů, umístění UN kódů, kapes na dokumenty apod. Veškeré typy vaků jsou certifikovány v nezávislé zkušebně a disponují dle typu vaku koeficientem bezpečnosti 5:1 (jednorázové použití), 6:1 (vícenásobné využití) a 8:1 (mnohonásobné použití). Velkoobjemové vaky nabízené společností HPI-CZ procházejí při výrobě několikanásobnou kontrolou, a to jak v průběhu výroby, tak na výstupu, čímž je zajištěna jejich vysoká kvalita.

www.testthebest.cz